بوتاکس مو

مطمعنا زمانی که کلمه بوتاکس را می شنوید ذهنتان نا خودآگاه به سمت چین و چروک های صورت و روشهای درمان آن می افتد. اما باید بدانید که موی سر نیز مانند پوست صورت، الاستیسیته خود را از دست می دهد بنابراین مانند پوست صورت نیاز به روش های درمانی مانند بوتاکس دارد.

بد حالتی و وزی موی سر یک مشکل ساده نیست و  حتما باید مورد بررسی قرار گیرد و درمان شود. نرم کننده به تنهایی برای سلامت موها کافی نیست.  بوتاکس مو یک روش درمانی است که موجب حذف وزی مو می شود.

بوتاکس مو یا همان درمان ضد پیری مو، یک روش درمانی شیمیایی نیست، بوتاکس مو در واقع یک روش برای نرم کنندگی عمیق مو است که موجب بازسازی موها شما می شود. بوتاکس مو حاوی کلاژن، تغذیه کننده، مرطوب کننده، ویتامینE  ، ویتامین B6و روغن خاویار است که این ترکیبات فوق العاده هنگام بوتاکس مو شکاف های مو را پر میکند و آن را براق و ابریشمی جلوه میدهند.

علت این نامگذاری این است که بوتاکس مو از نظر عملکرد بسیار با بوتاکس صورت شباهت دارد. بوتاکس مو به راحتی شکاف ها و منافذ مو را پر می کند. هم‌چنین نوک شکافته شده و موخوره را ترمیم کرده و وزی مو را کاهش می دهد و موجب شادابی و درخشش مو‌ها می شود. بوتاکس مو ریشه‌ مو‌ را از تقویت کرده و به همین خاطر، ظاهری سالمتر، درخشان تر و زیباتر را به ارمغان می آورد.

بوتاکس مو دارای ترکیباتی چون پروتئین، ویتامین، لیپید و خیلی مواد ضروری دیگر برای مو ها است. بوتاکس مو همانند بوتاکس صورت به جوان کننده معروف است و عوارض کمی دارد. بوتاکس مو موجب صاف شدن، درخشش، پر پشت شدن موها و کاهش وزی مو می شوند.

بوتاکس مو موجب احیا و درمان موهای آسیب دیده ناشی از سشوار ، اتوی مو و مواد شیمیایی می شود.

موارد استفاده از بوتاکس مو

اگر موهای شما مشکلات زیر را دارد می توانید از بوتاکس مو استفاده کنید:

  • مو خوره
  • موی وز
  • موهای کدر و کم پشت
  • موهای آسیب دیده

مراحل انجام بوتاکس مو

بوتاکس مو به موهای شما تزریق نمی شود بلکه بوتاکس یک مواد نرم کننده است که مستقیماً به تار های مو اعمال می شود. شما می توانید بهترین خدمات بوتاکس مو را زیر نظر پرسنل مجرب و ماهر سالن زیبایی ستی ماه انجام دهید و از سلامت و زیبایی و درخشش موهای خود لذت ببرید.

مراحل انجام بوتاکس مو با یک شامپو شروع می شود تا موهای سر کاملا تمیز شوند و گره های مو باز شوند و آن را برای استفاده از نرم کننده آماده کند. سپس بوتاکس مو به  وسیله ماساژ محصول بوتاکس روی موها از قسمت ریشه تا نوک مو انجام می شود.

بوتاکس مو باید به مدت۲۰ الی ۹۰ دقیقه روی موهای خیس شما باقی بماند. برخی از آرایشگران ممکن است قبل از خشک شدن موها، با استفاده از یک اتوی داغ، موهای شما را اتو کنند. اما برخیدیگر از آرایشگران ممکن است بوتاکس را در موهای شما رها کنند تا خودش به مرور زمان خشک شود . در هر حال در هر دو روش بلافاصله پس از خشک شدن مو شما نتایج بوتاکس را خواهید دید.

مراقبت‌های لازم پس از انجام بوتاکس مو

برای افزایش ماندگاری و دوام بوتاکس مو، باید عادت‌های نادرست خود را در رابطه با موهایتان کنار بگذارید. برای این منظور کارهای زیر را انجام دهید تا بوتاکس موی شما دوام بیشتر داشته باشد.

  • شتتشوی موها

پس از انجام بوتاکس مو تا ۷۲ ساعت مو‌های خود را با شامپو نشویید تا مواد بوتاکس کاملا جذب موهای شما شود. بعد از انجام بوتاکس مو، سعی کنید مو‌هایتان را کمتر بشویید و تقریبا هر سه روز یکبار برای شستن موها کافی است. اگر مو‌های شما زودتر چرب شد، از شامپوی شستشوی خشک استفاده کنید.

  • 2.                         شامپوی مناسب

شستشوی موها با شامپویی که قبلا استفاده می‌کردید، کاملا اشتباه است. نگاهی به مواد تشکیل دهنده شامپو بیاندازید و مطمئن شوید که شامپوی شما بدون سولفات است و مواد شیمیایی کمی دارد. از خرید شامپوهایی که دارای اولفین سولفوناتو سدیم کلرید است اجتناب کنید، این قانون در رابطه با مرطوب کننده‌ها و کاندیشنر‌ها نیز صدق می کند.

محصولاتی که دارای روغن نارگیل، ارگان و ماکادیمیا هستند برای برای مراقبت از مو‌ها عالی هستند.

میزان ماندگاری بوتاکس مو

بیشترین میزان اثرگذاری بوتاکس مو از هفته چهارم ایجاد می شود. بوتاکس مو معمولا تا ۶ ماه روی مو باقی می ماند. البته رنگ کردن و استفاده مداوم از اتوی مو دوام و ماندگاری بوتاکس مو را کاهش می دهد. 

عوارض بوتاکس مو

از انجا که بوتاکس مو، حاوی مواد شیمیایی قوی نیست و در واقع یک روش درمانی و نرم کننده عمیق است که موجب احیای موهای آسیب دیده می شود بنابراین بعید است که خطر یا عوارض جانبی داشته باشد با این حال، اعتدال همیشه شرط عقل است. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که از پرسنل متخصص این امر در سالن ستی ماه مشاوره بگیرید و در صورت نیاز اقدام به انجام ان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس

تهران اسلامشهر باغ فیض. نبش کوچه ۲۱ موسوی. پلاک ۸۳

سالن زیبایی ستی ماه روی نقشه